Sitemizde toplam 90 film bulunmaktadır.

Şaşkın Damat 720p Restorasyonlu izle

kSzEf

FİLM BİLGİLERİ

Uyarı! Filmin içinden de bilgiler içerir. Filmi izleyecekseniz film heyecanınızın kaçmaması için izledikten sonra göz atmanız tavsiye edilir.

Apti isimli avanak bir bahçivan varlıklı bir adamın evinde çalışmaktadır. Evin sahibinin yeğeni Serpil, amcasının parasından pay almak için ona uğramakta ve kendini iffetli bir ev kızı olarak tanıtmaktadır. Gerçekte annesi ve onun ailesiyle beraber uçuk bir yaşam sürmektedirler. Tek diledikleri amcalarının parasını harcamaktır. Ancak günün birinde gerçeklerin farkına varan amca Serpil’in bahçivan Apti’yle evlenmesini yoksa onu ve aileyi tüm mirasından yoksun bırakacağını söyler. Durum böyle olunca başka bir çaresi kalmayan Serpil ondan hafiften hafiften hoşlanan Apti’yle evlenmek durumnda kalır. Tatil amaçlı gittikleri Uludağ’da varlıklı bir iş adamı olarak kendini ona tanıtan bir delikanlıya aşık olan Serpil, Apti’yi kendinden uzaklaştırmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

şaşkın damat izle

Kemalsunalizle.org iyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 3 sene önce önce eklendi.
Şaşkın Damat 720p Restorasyonlu izle

Kategoriler: Kemal Sunal Filmleri

Yapım Tarihi: 1975

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Zeki Ökten

Oyuncular: Kemal Sunal - Apti, Meral Zeren - Serpil, Turgut Boralı - Dayı, Kahraman Kıral - Apti'nin Arkadaşı, İhsan Yüce - Boynuzlu Kazım, Muharrem Gürses - Müdür Ahmet, Bülent Kayabaş - Kadir, Ali Şen - Süleyman Bey, Ayfer Feray - Serpil'in Annesi, Adile Naşit - Öğretmen, Elif Pektaş - Nermin, Sabahat İzgü - Teyze

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.
 

  1. valid - 2 sene önce demiş ki:

    cok guzel bir aktiyor idi Allah rehmet elesin