Sitemizde toplam 90 film bulunmaktadır.

Salak Milyoner 720p Restorasyonlu izle

FİLM BİLGİLERİ

Uyarı! Filmin içinden de bilgiler içerir. Filmi izleyecekseniz film heyecanınızın kaçmaması için izledikten sonra göz atmanız tavsiye edilir.

Kayserili Behçet – Ali Şen, ölmek üzereyken evlatları Saffet – Kemal Sunal, Himmet – Zeki Alasya, Hayret – Metin Akpınar ve Gayret (Halit Akçatepe) ‘e İstanbul’a seyahat edip Mehmet Çavuş’u arayıp bulmalarını ve Mehmet Çavuş’ta onların olan bir hazine haritası olduğunu haber verir. 4 kardeş aralarında hazineden çıkan altınların nasıl bölüştürüleceğine bi yolunu bulup karar veremeyen gözü açık kardeşler, eşlerini de ayartarak birbirlerinden haberleri olmadan İstanbul’a doğru yol alırlar. Fakat ne kötüdür ki tren istasyonunda watch dördünün yolları kesişir. Bunun olması üzerine İstanbul’da yepyeni bir komedinin roll temelleri atılmış olur.

Kardeşler İstanbul’un bakılmadık yerini bırakmazlar. Başlarına gelen şeyler sonunda eşleri de İstanbul’a gelir ve Mehmet Çavuş’un evine konuk olurlar. Definenin gerçekte Mehmet çavuş’un evinin altında olduğunun farkına varmadan günler boyunca İstanbul’u darmaduman ederler. Bu sebepten dolayı bir çok kez karakola düşen kardeşler nihayetinde definenin Mehmet Çavuş’un evinin altında olduğunu öğrenirler. Ancak bu defa da Mehmet’e çaktırmadan evin altını nasıl kazacaklarını planlarlar düşünürler. Köylerinden kocalarını yakalamaya gelen Emine, Gülsüm, ve Himmet’in eşi kazılan tüneli gizlemek için bir yol bulurlar. Bu seviyede çaylak hazineciler evin temeline ulaşmayı başarmıştır. Himmet’in define sandığı bakır kabı çekmesiyle ev sarsılır ve göçer.

salak milyoner izle

Kemalsunalizle.org iyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 3 sene önce önce eklendi.
Salak Milyoner 720p Restorasyonlu izle

Kategoriler: Kemal Sunal Filmleri

Yapım Tarihi: 1974

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Ertem Eğilmez

Oyuncular: Kemal Sunal - Saffet, Hulusi Kentmen - Komiser, Metin Akpınar - Hayret, Halit Akçatepe - Gayret, Arap Celal - Namaz kılan adam, Münir Özkul - Mehmet Çavuş, Oya Alasya - Himmet'in Hanımı, Zeki Alasya - Himmet, Adile Naşit - Mesude, Perran Kutman - Gülsüm, Meral Zeren - Emine, Halil İbrahim Bahar - Zengin Yedek Oğul Ali Şen - Kayserili Behçet,

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.