Sitemizde toplam 89 film bulunmaktadır.

Keriz izle

FİLM BİLGİLERİ

Güzel mi güzel bir köy.. Aşık iki genç… Zülfü (oyuncu Kemal Sunal) ve Zülfüye (oyuncu Perihan Savaş) birkaç gün sonra evlenecekleri günü beklemektedirler. Lakin Zülfü’nün amcası olan Abbas (oyuncu Ali Şen), o güzel yerleşim yerinde üstünlük Zülfüye’nin babası olan Şehmuz’a devredilecek olabilmesi sebebiyle bu evliliğin olmasını istemez. Ve bununla birlikte eğer onunla evlenirse tüm mal varlığını amcasına vereceğini beyan eden bir kağıt imzalatır. Zülfü’nün hayatı yolunda gitmezse, başına bir iş gelirse bütün mal varlığı amcasına kalacaktır. Fakat buna rağmen iki sevdalı evlenir. Amca Abbas halk arasında yalan söylentiler çıkartır, Zülfüye’ye olmadık şeylere iftira atar. Zülfü’ye ona karısını öldürmesi gerektiğini söyler. Lakin Zülfü buna kıyamaz. Amcasına, diğer köy halkına öldürdüğünü söylemiş olsa da Zülfüye ailesiyle birlikte çoktan İstanbul’un yolunu tutmuştur. Daha sonra Zülfü de yola çıkmıştır. Çalışabilceği bir iş bulup orada çalışmaya başlar. Aynı zamanda Şehmuz’un tarlasında çok para eden bir maden çıkar. Gözü doymaz Abbas ve diğer köy halkı Şehmuz’un peşine düşerler. Guya akıllarınca onlar Zülfü ile Zülfüye’nin arasını düzeltip değerli arsaya sahip çıkmayı isterler. Keriz izleyicilerine iyi seyirler. Film bu şekilde gelişmektedir.
İlgili diğer aramalar: keriz izle, keriz tek parça izle, keriz full izle, keriz youtube, keriz

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 2 sene önce önce eklendi.
Keriz izle

Kategoriler: Kemal Sunal Filmleri

Yapım Tarihi: 1985

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Kartal Tibet

Oyuncular: Kemal Sunal, Perihan Savaş, Yaşar Şener, Hakkı Kıvanç, Aliye Rona, İhsan Yüce, Müge Akyamaç, Ali Şen, Halit Akçatepe, Nuran Aykut, Nubar Terziyan, Turgut Özatay, Sırrı Elitaş, Faruk Savun

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.
 

 1. huseyn - 2 sene önce demiş ki:

  ALLAH RAHMET ELESIN KEMAL-SUNALA

  • Admin - 2 sene önce demiş ki:

   Amin, mekanı cennet olsun inşallah..

 2. sezen - 11 ay önce demiş ki:

  Kemal Sunal’ın keriz filmi hiç açılmıyor diye rica etsem bunu lütfen düzeltirmisiniz.Kemal Sunal’ın keriz filmi hiç açılmadıkça kemal Sunal’ın keriz filmini izleyemiyorum diye rica etsem bunu lütfen düzeltirmisiniz.

  • Admin - 11 ay önce demiş ki:

   Filmde bir sorun bulunmamakta…

 3. Kaan - 11 ay önce demiş ki:

  Sansürsüzü yokmu bunun kardeş?

  • Admin - 11 ay önce demiş ki:

   Maalesef hayır.

 4. Alem - 11 ay önce demiş ki:

  Mekanı cennet olsun, ayrıca paylaşım için teşekkürler admin kardeşim:}