Sitemizde toplam 89 film bulunmaktadır.

İnatçı Filmi izle

FİLM BİLGİLERİ

Uyarı! Filmin içinden de bilgiler içerir. Filmi izleyecekseniz film heyecanınızın kaçmaması için izledikten sonra göz atmanız tavsiye edilir.

Baraj planlamasında kamulaşmaya gidilecektir. Sarı kavak ve uzun kavak köyleri kamulaştırmanın içine girmektedir. Normalde bu durum gizliliğini korumalıyken komisyonda görevli olan bi kimse bu bilgiyi bir holdinge satar ve o holdingdeki biride duyduğunu başka bir holding’e pazarlar. Böylece iki holding köylülerin topraklarını az parayla alıp devlete pahalı fiyata satma niyetle uzun ve kısa kavak köylerinin yollarını tutarlar. Bu arada köyde inatçılığı ile bilinen Bayram Kemal Sunal vardır. Bayram diğer köyün ağasının kızına aşıktır. Kızda ona aşıktır. Ancak bayram çok inatçıdır ve her ayın ilk Cuma günü kızı istemeye gelirler. Ağa kızını tekrar vermez ve kabaca davranır. Bunun üzerine Bayram ben senin kızını istemeye gelmeyeceğim artık sen beni istemeye geleceksin diye kehanet atar. Holding temsilcileri gelir ve her biri ağa ile muhtarın mallarını ucuz fiyata almaya çalışırlar.Aynı zamanda da birbirleriyle yarışırlar. Başkalarının aklını çelebildilerse de Bayram’ı kandıramazlar ve ağa ufaktan ufaktan Bayram’ın kehanetine yaklaşmaktadır.

inatçı izle

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 2 sene önce önce eklendi.
İnatçı Filmi izle

Kategoriler: Kemal Sunal Filmleri

Yapım Tarihi: 1988

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Kartall Tibet

Oyuncular: Kemal Sunal - Bayram, İhsan Yüce - Numan Ağa, Asuman Arsan - Ağa'nın kızı Emin, Renan Fosforoğlu - Bakkal, Ferdi Akarnur - Uzunkavak Köylüsü, Celal Yonat - Kısakavak köylüsü, Hüseyin Kutman - Ferruh Bey, Selma Yaman - Zeynep

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.
 

 1. Ahmet - 2 sene önce demiş ki:

  izlemenizi tavsiye ederim

 2. İhsan - 2 sene önce demiş ki:

  Çok güzel bi film. Usta her filminde oyunculuğunun kalitesini bizlere gösteriyor. Nur içinde yatsın

 3. Fikret - 7 ay önce demiş ki:

  Kemal abi, senin filimlerinle buyuduk ve eglendik.
  Hersey icin tessekkurler.
  Nur icinde yat.