Sitemizde toplam 90 film bulunmaktadır.

Gerzek Şaban 720p Restorasyonlu izle

kSzEf

FİLM BİLGİLERİ

Kemal Sunalın ikisi de biribirini andıran iki insanı, popüler bir mafya babası (Seyfi), filmlerde figüranlık yapmakta olan uysal ve saf bir genci (Osman) rol aldığı filmde, bu benzerlik sebebiyle bir çok komik olay yaşanır.

Osman sevdiği kızla bir yuva isteyen saf bir figürandır. İş yaptığı filmlerin setlerinde ortalığı darmaduman etmektedir, Seyfi ise mafyalar dünyasının ünlü babasıdır. Günün birinde Osman aynı sokaktaki dostlarıyla gazinoya gider, gazino nun sahipleri onu Mafya babası Seyfi olduğunu düşünerek ona haraç verirler. Hasım olduğu diğer mafya babalarıyla çatışma içinde olan Seyfi’yle, mahallesini hacizden kurtarmaya uğraşan Osman’ın yaşamları rastlantıyla bir birine karışır.

Adı Gerzek Şaban olmasına karşın içinde Şaban karakterinin bulunmadığı Gerzek Şaban filmi, Kemal Sunal – Natuk Baytan filmlerinin klas örneklerinden birisidir. Film büyük çoğunlukla Zekeriyaköy’de çekilmiştir.

gerzek şaban izle

Kemalsunalizle.org iyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 3 sene önce önce eklendi.
Gerzek Şaban 720p Restorasyonlu izle

Kategoriler: Kemal Sunal Filmleri

Yapım Tarihi: 1980

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Natuk Baytan

Oyuncular: Kemal Sunal - Osman / Seyfi, Yadigar Ejder - Kahveci Hamza, Rıza Pekkutsal - Cemal / Rejisör, Nejat Gürçen - Hamdi, Reha Yurdakul - Mafya şefi Abbas, Muhteşem Durukan - Konyakçı, Arap Celal - Arap celal, Ülkü Özen - Lale

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.
 

  1. fatma salman - 1 sene önce demiş ki:

    Harika bir Film. Riza Pekkutsal
    cok basarili.

  2. ulaş - 1 sene önce demiş ki:

    çok güzel bir film emeğine sağlık