Sitemizde toplam 90 film bulunmaktadır.

Dokunmayın Şabanıma izle

uyarı

FİLM BİLGİLERİ

Uyarı! Filmin içinden de bilgiler içerir. Filmi izleyecekseniz film heyecanınızın kaçmaması için izledikten sonra göz atmanız tavsiye edilir.

Şaban kadınlarla ilişki kuramakta başarısız bir minübüs şöförü, Ökkeş ise tam bir dağ ayısıdır. Asker arkadaşı olan Ökkeş ve Şaban’ın yolları bir gün kodeste bir olur. Babasının zorlamaları dolayısıyla evlendirilmek istenen Ökkeş, Şaban’dan onun yerine geçmesini ister ve rollerini değişirler. Fakat gittikleri evde evin kızına ikisi birden sevdalanınca işler birbirine girer. Sevdalandıkları kız ise evin hizmetçisiyle rol değiştirmiştir.

dokunmayın şabanıma izle

Kemalsunalizle.org iyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 3 sene önce önce eklendi.
Dokunmayın Şabanıma izle

Kategoriler: En iyi Filmler

Yapım Tarihi: 1979

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Osman F. Seden

Oyuncular: Kemal Sunal Şaban, Halit Akçatepe Fedai, Ahu Tuğba Oya, Ercan Yazgan Ökkeş, Reha Yurdakul Hulusi Bey, Hakkı Kıvanç Osmanın Adamı, Kadir Kök Osmanın Adamı, Coşkun Göğen Dans Hocası, Diler Saraç Oya'nın Annesi, Osman Fahir Seden Çelikçizade Ali, Ali Şen Temel, Saadet Gürses Canan, Ünal Gürel Fatsalı Osman, Gülten Ceylan Ayşe, İhsan Gedik Osmanın Adamı, Günay Güner Osmanın Adamı Akif Kilman Osmanın Adamı,, Enis Fosforoğlu Osmanın Adamı,

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.
 

  1. Barış - 2 sene önce demiş ki:

    hey gidi heyy bee :))

  2. TIMUR - 1 sene önce demiş ki:

    COK GUZEL FLIM 🙂 😉