Sitemizde toplam 90 film bulunmaktadır.

Çarıklı Milyoner izle

kSzEf

FİLM BİLGİLERİ

Uyarı! Filmin içinden de bilgiler içerir. Filmi izleyecekseniz film heyecanınızın kaçmaması için izledikten sonra göz atmanız tavsiye edilir.

Hilmi Tok çok zengin bir iş adamıdır. Günün birinde kendi başına kullandığı arabasıyla bir kaza yapması sonucu ölür. Tüm mirasını köyde davulculuk yapmakta olan oğlu Bayram’a vermiştir. Aniden Bayram hiç görmediği babasının mirasının üstüne yatar. Fakat Bayram’ın akraba belaları mirası Bayram’a yedirmemekte ısrarcıdır hatta bu amaçla Bayram’ı öldürmeye bile teessüf ederler ancak bunu hiçbir türlü başaramazlar. Bayram yalancı akrabalarının gerçek yüzünü anlamıştır ve mirası onlara yedirmemeye kararlıdır. Aynı zamanda Bayram gazetede onunla ilgili bir gerçeği yansıtmayan yazılar yazan ve gerçekte kim olduğunu bilmediği gazeteci Suna’ya sevdalanır. Fakat nihayetinde yazıları yazan gazetecinin Suna olduğunu bir yerden öğrenir. Yaşadığı tüm bu acı olaylara dayanamayan Bayram bir akıl hastanesine yatar.

çarıklı milyoner izle

Kemalsunalizle.org iyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA BİLGİLER 3 sene önce önce eklendi.
Çarıklı Milyoner izle

Kategoriler: Kemal Sunal Filmleri

Yapım Tarihi: 1983

IMDb Puanı: 10

Yönetmen: Kartal Tibet

Oyuncular: Bayram Tok - (Kemal Sunal), Suna - (Necla Nazır), Osman Efendi - (Reha Yurdakul), Meloş - (Belkıs Dilligil), Muhasebe Müdürü - (Selim Naşit), Avukat Hürrem - (Hüseyin Kutman), Hilmi Tok - (Bayram'ın babası)(Ali Şen), Gazete Patronu - (Memduh Ün)

Alakalı Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorumlarızla bize destek verebilirsiniz.
 

 1. hasan - 3 sene önce demiş ki:

  Yine çok güldürdü bizi nur içinde yatsın…

 2. fatma salman - 1 sene önce demiş ki:

  Ayhan Isigin oynadigi versiyonuna
  baktim.Oyunculugu güzeldi.Fakat
  Kemal Sunal carikli milyoneri daha
  icten ve inandirici oynuyor.Necla Nazir
  da basariliydi.Bu filmde hem duygusallik
  anlari var hem de cok güldürüyor.